2012./2013. LICITAR U SLIKOVNICI

DRŽAVNA SMOTRA PROJEKATA
IZ PODRUČJA NACIONALNOGA PROGRAMA ODGOJA I OBRAZOVANJA
ZA LJUDSKA PRAVA I DEMOKRATSKO GRAĐANSTVO

Dana, 20. svibnja u Zagrebu u Starogradskoj vijećnici održana je Državna smotra projekata iz područja Nacionalnoga programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo na kojoj su učenici osnovnih i srednjih škola te predškolske ustanove predstavili projekte kojima su promišljali, istraživali i rješavali društvene, gospodarske i kulturološke probleme svoje lokalne zajednice.

slika slika

Radom na projektima učenici su se prvenstveno osvijestili da svojom odgovornošću i aktivnošću mogu utjecati na život u lokalnoj zajednici te stvorili temelje za učenje, razumijevanje i poštivanje ljudskih prava, ali i odgovornosti.

Učenici 2.d razreda naše škole uspješno su predstavili projekt SRCE NA DAR.

Sudci procjenitelji bili su više nego zadovoljni prezentacijom učenika kao i njihovim odgovorima na postavljena pitanja.

slika slika

Nakon uspješnog prezentiranja i odličnih komentara krenuli su u šetnju Gornjim gradom.

slika slika

Po povratku u školu pokazali su svojim prijateljima pohvalnice koje su dobili kao prezentatori.

slika slika

Na Danu škole pohvaljen je i nagrađen cijeli razred.