DOGAĐANJA 2016./2017.

Roditelji na nastavi

Tijekom ožujka 2017. godine u 2.d razredu na satovima prirode i društva učili smo o zanimanjima u zavičaju. To je bila prilika da pozovemo nekoliko roditelja i da nam oni iz prve ruke opišu svoje zanimanje i odgovore na naša znatiželjna pitanja. Tako su nam na nastavu došli roditelji naših učenika Ane, Eme, Barbare i Maka: programer Jerko, kirurg Antun, frizerka Petra i glazbenik Krunoslav. Bilo nam je jako zanimljivo i veselo. Ovako se sigurno bolje uči!

Susret je organizirala učiteljica Marija Mamić.

Komentari učenika:

Ana Grizelj: Programer - Bilo mi je super, naučila sam što programer koristi. Bilo je zanimljivo kada je objašnjavao što je osiguranje i što su police. Zahvale programeru Jerku!
Kirurg - Bilo je super, kirurg je naprvio malu predstavu da nam pokaže malo više o svom poslu. Bilo je tako dobro da bi čak možda i ja bila kirurg, ali nisam sigurna. Zahvale kirurgu Antunu!
Frizerka - Bilo je super, frizerka nam je pokazala pribor, čak je nekima napravila frizure. Jako mi se svidjelo. 100% ću biti frizerka. Zahvale frizerki Petri!
Glazbenik - Bilo je super, zajedno smo svirali. Dao nam je da probamo instrumente. Ja sam probala bubnjeve i električnu bass gitaru. Zahvale glazbeniku Krunoslavu!

Ema Šarić: Programer - Svidjelo mi se kada nam je dao aplikacije. Ja sam se jako razveselila.
Kirurg - Bilo mi je super kada sam bila na operaciji. I bilo mi je super kako se moj tata obukao.
Frizerka - Odlično je bilo kada nam je radila frizure. I svidjela mi se njezina kosa.
Glazbenik - Bilo nam je odlično kada nam je svirao pink-pantera i kada smo svirali bubnjeve.

Barbara Eršek: Programer - Svidjelo mi se sve.
Kirurg - Naučila sam da je kirurški posao jako težak.
Frizerka - Bila sam uzbuđena jer je bila moja mama.
Glazbenik - Bilo mi je jako zanimljivo. Probala sam svirati različite instrumente.

Mak Cvanciger: Programer - Bilo je cool fora! Čuli smo za nove aplikacije. Naučio sam da nijedan posao nije lak.
Kirurg - Bilo je super! Sve mi se svidjelo.
Frizerka - Ovo je fora! Čak smo bili na frizuri.
Glazbenik - Svirali smo bubnjeve, bass i ukulele. Bilo je baš cool!