DOGAĐANJA 2015./2016.

„Pokažimo srce škole!“ – rezultati akcije provedene u prosincu 2015.

I ove smo godine tijekom adventa u našoj školi organizirali akciju prikupljanja namirnica i igračaka za obitelji učenika škole koje se nalaze u teškoj socijalnoj i ekonomskoj situaciji. Odaziv na akciju bio je izuzetno velik i prikupili smo zaista veliku količinu namirnica i drugih potrepština te time značajno pomogli obiteljima kojima je najteže. Osim toga, razveselili smo naše učenike i njihov braću i sestre lijepim i očuvanim igrama i igračkama, knjigama i školskim priborom te im time Božić učinili ljepšim i vedrijim.

Brojke kažu ovako:

- Ukupno smo sakupili oko 100 poklon-vrećica,

- Obiteljima naših učenika podijelili smo 80 poklon-vrećica,

- Ukupno je pomoć koristilo 12 obitelji slabijeg socijalno-ekonomskog statusa,

- U ovim se obiteljima nalazi 27 djece, od kojih je 13 aktualnih učenika naše škole,

- Pripremili smo posebne poklon-pakete za svakoga od 13 naših učenika,

- Preostalih 20-ak poklon-vrećica s namirnicama i drugim potrepštinama predali smo u župni Karitas župe Marija Pomoćnica.

Sve ovo ne bi bilo moguće bez snažne podrške i motivacije učitelja i roditelja te svih učenika naše škole. Zato smo jako ponosni na vas i sretni što imamo tako dobar tim i što naša škola ima stvarno veliko srce! U ime škole i u ime svake obitelji koja je primila pomoć, veliko hvala svima!!!